Search
  • Kornelie Lupínková

Design na ostří nože?Jako začínající grafik (respektive grafik, který se snaží kromě samotného tvoření si tvorbou i trochu vydělat), hledám spletité cesty jak se zdokonalovat a začít být vidět.


Internet nabízí spoustu zajímavých příležitostí. První z nich, kterou se mi podařilo prozkoumat je projekt Design Turnaj. Je to skvělá příležitost pro nás zelenáče.


Jednoduše se zaregistrujete a účastníte se společně s ostatními grafiky turnajů, které zadávají firmy poptávající grafické práce.


Loga, banery, design webovek, dárkové poukazy. Na co si vzpomenete.


V dnešním postu se může váš zrak pokochat (opravdu jsem to napsala) jedním z mých prvních (zatím neúspěšných) návrhů z turnaje. Je to návrh loga pro e-shop darky365.cz. Na stránkách pak můžete vidět již instalované vítězné logo šťastného grafika. Au.


Budiž nám grafikům k dobru, že jsme vybaveni moderní technologiií a nemusíme tudíž nést stokilové brnění a vlastnit silného koně.

28 views0 comments

Recent Posts

See All

Po roce je to tu zas. Ta těžká depresivní transformace z léta do podzimu se neochvějně blíží. První předzvěstí je tradičně, kromě ochlazení, začátek nového školního roku. Osobně každý rok prožívám ten